(044) 234 78 53
(044) 235 49 06

info@nvp-ps.com


Календаріcalendar

Календар – відмінний подарунок для постійних клієнтів, партнерів і потенційних замовників. Календар не тільки красива, але і корисна річ. А найголовніше – він буде висіти (стояти або лежати) перед очима клієнта весь наступний рік, нагадуючи про Вашу компанію! Саме тому календар повинен бути привабливим, з високою якістю друку.

Календар – подарунковий виріб, тому дизайн календаря повинен відповідати найвищим стандартам якості. При розробці дизайну календаря необхідно враховувати технологію виготовлення календаря.

Календарі поділяються на такі види:
Календарик кишеньковий
Кишеньковий календарик є відмінним рекламним носієм. Враховуючи його невелику вартість кишенькові календарики можна використовувати як рекламу, роздаючи на показах, виставках, різних акціях як візитні картки.
Стандартний розмір такого календаря 70 x100 мм. Використовується повнокольоровий друк з двох сторін на щільному папері. Додатково може бути залімінірован.
Календар настільний або календар-«будиночок»
Настільний календар «будиночок» займає мало місця і постійно знаходиться перед очима. Такий календар є не просто джерелом інформації і прикрасою робочого місця, а й знаком корпоративного стилю.
Являє собою підкладку у вигляді «будиночка», на яку металевою пружиною кріпляться перекидні листи з відповідним місяцем. Друк повнокольоровий. Підкладку можна надрукувати на дизайнерському картоні. Виготовляються за шаблоном або індивідуальним макетом з фірмовою символікою.
• Календар квартальний

Квартальний календар – один з найбільш популярних фірмових календарів. Такий календар дозволяє бачити відразу три календарні сітки: поточний місяць, місяць, що передує, і майбутній.

Календар складається з картонної основи – шапки і, залежно від дизайну, одного або декількох рекламних полів, а також трьох секцій календарного блоку, в кожному з яких по 12 відривних аркушів. На шапці календаря для кріплення розміщений люверс, а на календарному блоці курсор з віконцем, для виділення поточної дати. Збирається такий календар на три металеві пружини. Може бути виготовлений за стандартним шаблоном або за індивідуальним макетом клієнта.
• Календар настінний
Настінний перекидний календар вважається найбільш представницьким і дорогим видом з усіх календарів. Можливість чергувати різні візуальні зображення допомагає йому респектабельно і ефектно виглядати протягом усього року. А стильний і якісний дизайн робить настінний перекидний календар незамінним атрибутом корпоративного стилю будь-якої організації.
Настінний перекидний календар виготовляється, як правило, з обкладинки та 6 або 12 перекидних листів з індивідуальним дизайном. Листи перекидного календаря збираються між собою за допомогою металевої пружини і ригеля для кріплення на стіну. За бажанням, сторінки календаря можуть бути додатково заламіновані.
Найбільш популярний формат настінного перекидного календаря – А3.Однако він може варіюватися від формату А4 до А2 залежно від індивідуальних побажань клієнта.
Якщо Ви хочете поєднати в рекламному продукті красу і функціональність – для цих цілей ідеально підійде настінний перекидний календар.

larr

DSC_4176_
DSC_4205_
DSC_4210_
DSC_4221_
DSC_4226_
DSC_4243_
DSC_4244_
DSC_4498_
DSC_4499_
DSC_9364_
DSC_9379_
DSC_9452_
DSC_9472_
DSC_9480_
DSC_9484_
DSC_9491_
DSC_9493_
DSC_9495_
DSC_9496_
DSC_9498_
DSC_9502_
DSC_9503_
DSC_9507_
DSC_9511_
DSC_9512_
DSC_9523_
DSC_0003
DSC_9951
DSC_9972
DSC_9981
DSC_9985
DSC_9989
DSC_9996

narr

synt3

Продукція
Детальніше

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >

Новини


  Вітаємо жінок з наступаючим святом 8 Березня!

Від щирого сердця, колетив ТОВ “НВП Поліграфсервіс” вітає жінок з наступаючим святом Восьмого Березня!

8march

  Допомога українським військовим

Мабуть, найстрашніше, що може трапитися з країною, – це необхідність обороняти свою цілісність та незалежність. А це потребує величезних ресурсів. У такій ситуації кожен небайдужий патріот розуміє, що повинен допомогти своїм захисникам.

Саме тому НВП «Поліграфсервіс» спрямовує 2 % від своїх доходів на допомогу українській армії, здійснюючи придбання спорядження, засобів захисту та інших речей, які на сьогодні вкрай необхідні нашим військовим, які перебувають в зоні АТО.

Ми вважаємо, що українська армія має бути забезпечена усіма сучасними засобами для того, щоб ми, українці, могли бути впевнені у нашому спокійному майбутньому.

Співпрацюючи з нашою компанією, Ви долучаєтеся до тієї допомоги, яку НВП «Поліграфсервіс» здійснює для українських військових на Сході.

Дата відправки допомоги військовим 01.07.2014 р
Дата відправки допомоги військовим 18.09.2014 р

Не будьмо байдужими. Слава Україні!


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >

  З Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік увійде у ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє ваши родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах!

З повагою, колектив ТОВ “НВП Поліграфсервіс”

New year 2015

  07-09 жовтня 2014 року відбулася вісімнадцята міжнародна виставка реклами та маркетингу REX-2014.

07-09 жовтня 2014 року відбулася вісімнадцята міжнародна виставка реклами та маркетингу REX-2014.

На сьогодні виготовлення поліграфічної продукції є однією з найважливіших складових рекламної сфери й забезпечує левову частку сучасних маркетингових бізнес-процесів.

НВП «Поліграфсервіс» взяло участь у роботі виставки REX-2014 не лише з метою ознайомлення її відвідувачів з комплексом послуг, що надаються підприємством, а й для наочної демонстрації їхньої якості.

Стенд нашої компанії відвідало близько тисячі осіб, що становить майже десяту частину від кількості усіх відвідувачів заходу. Враховуючи те, що виставкова площа складала понад 2500 м. кв., а учасниками виставки була 161 організація, можна вважати наведену вище кількість відвідувачів стенду високим показником, оскільки через обмеженість у часі гостям доводилося обирати для себе найбільш цікаві презентації.

Приємно було бачити непідробну зацікавленість до різних видів поліграфічної продукції, серед якої найбільшу увагу привернули такі, як щоденники – якість друку та при цьому невисока ціна завоювали увагу наших гостей. Відвідувачів також вразив дизайнерський підхід до виготовлення календарів, де НВП «Поліграфсервіс» використовував нестандартні рішення та оригінальні фотографії. Адже новаторський підхід та вироблення індивідуальних рішень для кожного клієнта – головні завдання нашої компанії під час реалізації проектів наших замовників.

Не зважаючи на те, що напрям виставки був більше прагматичним з точки зору провадження рекламної та маркетингової діяльності, гостей заходу також зацікавила книжна продукція виготовлена нашим підприємством. Варто зазначити, що ми друкуємо переважно класику, оформлюючи її таким чином, щоб експресія й глибина твору лише довершувалися оформленням видання, а не заважали сприйняттю змісту шедевру.

Ми зі свого боку намагалися, щоб у наших відвідувачів залишилися теплі враження не лише про захід загалом, але й від спілкування з представниками НВП «Поліграфсервіс». Тому на згадку про себе пропонували сувеніри – щоденники, каталоги, маленькі кишенькові записнички-візитівки та іншу продукцію власного виробництва.

Сподіваємося, що у гостей виставки REX-2014 (зокрема у тих, що відвідали наш стенд), залишилися найтепліші враження про цей захід, які відчуваємо і ми, бо живе спілкування з людьми, можливість дізнатися щирі враження від своєї роботи та, відповідно, мати можливість вдосконалюватися, підвищувати свій рівень – це найбільш цінне, що можна отримати за результатами участі у подібних заходах.

  Запрошуємо Вас відвідати “REX” 2014

Шановні партнери та друзі компанії!

Друкарня «НВП Поліграфсервіс» з радістю запрошує Вас відвідати наш стенд на 18-й міжнародній виставці реклами та маркетингу «REX», яка відбудеться в період з 7 по 9 жовтня 2014 року в виставковому центрі «Київ Експо Плаза» за адресою: вул. Салютна, 2 б.

На стенді будуть представлені зразки книг і друкарських видань, календарі, представницька та ділова поліграфія (щоденники, планінги, візитниці) і багато іншого.

Приходьте до нас і Ви отримаєте максимум інформації про продукцію, що Вас цікавить, можливість провести переговори безпосередньо на стенді та просто приємно поспілкуватися.

Чекаємо на Вас!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

(044) 234 78 53
(044) 235 49 06
info@nvs-ps.com