(044) 234 78 53
(044) 235 49 06

info@nvp-ps.com


Про компаніюКомпанія «НВП Поліграфсервіс» працює на поліграфічному ринку України з 2001 року. За роки роботи наша друкарня завоювала довіру сотень клієнтів, зарекомендувавши себе як надійний поліграфічний партнер.

«НВП Поліграфсервіс» – це друкарня повного виробничого циклу. Ми готові запропонувати Вам послуги дизайну та додрукарської підготовки, оперативний цифровий друк, традиційний офсетний друк, а також різноманітну післядрукарську обробку.

lider

Наша друкарня виробляє практично всі види поліграфічної продукції, починаючи від простих візиток і листівок, і закінчуючи складними нестандартними поліграфічними виробами, які по праву можна назвати витворами поліграфічного мистецтва. Ми готові втілити в життя будь-яку Вашу найсміливішу, найоригінальнішу ідею!

У своєму прагненні до лідерства ми постійно вдосконалюємо і розширюємо асортимент продукції, що випускається, використовуємо тільки сучасні технології виробництва і приділяємо велику увагу контролю якості. У нашій друкарні чітко відпрацьовані всі стадії виробничого процесу:

Додрукарська підготовка (дизайн, верстка, корекція кольору);
Офсетний та цифровий друк;
Післядрукарська обробка (від порізки, фальцювання, УФ-лакування, ламінації, висічки, тиснення, конгріву, брошуровки, а також палітурних робіт до специфічних ручних робіт);
Упаковка і доставка готової продукції.

За час своєї діяльності друкарня «НВП Поліграфсервіс» зібрала великий колектив справжніх професіоналів, які мають безцінний досвід по створенню різної поліграфічної продукції. Потужна виробнича база в поєднанні з професійними навичками наших співробітників дозволяє отримувати продукцію високої якості.

Основою нашого успіху є дотримання наступних принципів роботи:

пріоритет інтересів клієнта;

оптимізація складних завдань;

дотримання високих стандартів якості;

дотримання всіх зобов’язань перед клієнтами;

чесність і сумлінність у вирішенні питань, які виходять за рамки договорів.

Наші конкурентні переваги: ​​

потужний парк обладнання і дублювання всіх виробничих процесів;

наявність повного виробничого циклу на підприємстві;

використання тільки високоякісних витратних матеріалів європейських виробників;

широкі можливості післядрукарської обробки;

кваліфікований персонал;

контроль якості на кожному етапі виробництва;

оперативність виконання замовлення;

індивідуальний підхід до кожного клієнта;

багаторічний досвід роботи на ринку поліграфії України.

Компанія «НВП Поліграфсервіс» неодноразово удостоювалася різних премій і номінацій, а в 2010 році отримала нагороду національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі 2010».

Ви шукаєте послуги надійної та професійної друкарні?

«НВП Поліграфсервіс» запрошує Вас до довгострокового та перспективного співробітництва!


Продукція
Детальніше

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >

Новини


  Вітаємо жінок з наступаючим святом 8 Березня!

Від щирого сердця, колетив ТОВ “НВП Поліграфсервіс” вітає жінок з наступаючим святом Восьмого Березня!

8march

  Допомога українським військовим

Мабуть, найстрашніше, що може трапитися з країною, – це необхідність обороняти свою цілісність та незалежність. А це потребує величезних ресурсів. У такій ситуації кожен небайдужий патріот розуміє, що повинен допомогти своїм захисникам.

Саме тому НВП «Поліграфсервіс» спрямовує 2 % від своїх доходів на допомогу українській армії, здійснюючи придбання спорядження, засобів захисту та інших речей, які на сьогодні вкрай необхідні нашим військовим, які перебувають в зоні АТО.

Ми вважаємо, що українська армія має бути забезпечена усіма сучасними засобами для того, щоб ми, українці, могли бути впевнені у нашому спокійному майбутньому.

Співпрацюючи з нашою компанією, Ви долучаєтеся до тієї допомоги, яку НВП «Поліграфсервіс» здійснює для українських військових на Сході.

Дата відправки допомоги військовим 01.07.2014 р
Дата відправки допомоги військовим 18.09.2014 р

Не будьмо байдужими. Слава Україні!


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >

  З Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік увійде у ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє ваши родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах!

З повагою, колектив ТОВ “НВП Поліграфсервіс”

New year 2015

  07-09 жовтня 2014 року відбулася вісімнадцята міжнародна виставка реклами та маркетингу REX-2014.

07-09 жовтня 2014 року відбулася вісімнадцята міжнародна виставка реклами та маркетингу REX-2014.

На сьогодні виготовлення поліграфічної продукції є однією з найважливіших складових рекламної сфери й забезпечує левову частку сучасних маркетингових бізнес-процесів.

НВП «Поліграфсервіс» взяло участь у роботі виставки REX-2014 не лише з метою ознайомлення її відвідувачів з комплексом послуг, що надаються підприємством, а й для наочної демонстрації їхньої якості.

Стенд нашої компанії відвідало близько тисячі осіб, що становить майже десяту частину від кількості усіх відвідувачів заходу. Враховуючи те, що виставкова площа складала понад 2500 м. кв., а учасниками виставки була 161 організація, можна вважати наведену вище кількість відвідувачів стенду високим показником, оскільки через обмеженість у часі гостям доводилося обирати для себе найбільш цікаві презентації.

Приємно було бачити непідробну зацікавленість до різних видів поліграфічної продукції, серед якої найбільшу увагу привернули такі, як щоденники – якість друку та при цьому невисока ціна завоювали увагу наших гостей. Відвідувачів також вразив дизайнерський підхід до виготовлення календарів, де НВП «Поліграфсервіс» використовував нестандартні рішення та оригінальні фотографії. Адже новаторський підхід та вироблення індивідуальних рішень для кожного клієнта – головні завдання нашої компанії під час реалізації проектів наших замовників.

Не зважаючи на те, що напрям виставки був більше прагматичним з точки зору провадження рекламної та маркетингової діяльності, гостей заходу також зацікавила книжна продукція виготовлена нашим підприємством. Варто зазначити, що ми друкуємо переважно класику, оформлюючи її таким чином, щоб експресія й глибина твору лише довершувалися оформленням видання, а не заважали сприйняттю змісту шедевру.

Ми зі свого боку намагалися, щоб у наших відвідувачів залишилися теплі враження не лише про захід загалом, але й від спілкування з представниками НВП «Поліграфсервіс». Тому на згадку про себе пропонували сувеніри – щоденники, каталоги, маленькі кишенькові записнички-візитівки та іншу продукцію власного виробництва.

Сподіваємося, що у гостей виставки REX-2014 (зокрема у тих, що відвідали наш стенд), залишилися найтепліші враження про цей захід, які відчуваємо і ми, бо живе спілкування з людьми, можливість дізнатися щирі враження від своєї роботи та, відповідно, мати можливість вдосконалюватися, підвищувати свій рівень – це найбільш цінне, що можна отримати за результатами участі у подібних заходах.

  Запрошуємо Вас відвідати “REX” 2014

Шановні партнери та друзі компанії!

Друкарня «НВП Поліграфсервіс» з радістю запрошує Вас відвідати наш стенд на 18-й міжнародній виставці реклами та маркетингу «REX», яка відбудеться в період з 7 по 9 жовтня 2014 року в виставковому центрі «Київ Експо Плаза» за адресою: вул. Салютна, 2 б.

На стенді будуть представлені зразки книг і друкарських видань, календарі, представницька та ділова поліграфія (щоденники, планінги, візитниці) і багато іншого.

Приходьте до нас і Ви отримаєте максимум інформації про продукцію, що Вас цікавить, можливість провести переговори безпосередньо на стенді та просто приємно поспілкуватися.

Чекаємо на Вас!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

(044) 234 78 53
(044) 235 49 06
info@nvs-ps.com